ADWORDS HİZMETİ
Ostim Web Tasarım
Adwords Hizmeti

Google adlı arama motoru dünyanın en çok arama yapılan arama motorudur. Yapılan araştırmalar internetteki girişlerin önemli bir bölümünün buraya yapıldığını göstermektedir.

Bu kadar yaygın bir internet hizmeti kullanıldığı için ticari işlemlerin önemli bir bölümünün buradan olması kaçınılmazdır. Sizler de bir web siteniz varsa Google’a reklam vermelisiniz. Google Adwords reklamlarınızı hedef kitlenizin yaptığı aramalarda en üstte vererek hemen size ulaşmalarını sağlar. Sizler de Adwords hizmetinden faydalanmak için Ostim Web Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz. Anahtar kelimeleri doğru belirleyerek pazarladığınız ürün ya da hizmeti arayan kişilere ulaştırabilirsiniz.

Google geçtiğimiz günlerde yeni bir yenilik paylaştı. Tıklama oranı düşük olan sitelerin yararına olan bu yenlikte yazım yanlışları konu alındı. Kullanıcıların önüne tam eşleme şartı sunan Google , sitelerin belirlediği anahtar kelimelerin yanlış yazıldığında bulunmadı hatası vermesi durumu söz konusuydu. Ancak yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırdı. Bu da tıklanamayan reklamlardan gidecek müşterilerin kaybını önlemeyi başardı.
Sizler de web sitenizin reklamının Google arama motorunda çıkmasını istiyorsanız hemen Ostim Web hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Avantajlı paketlerimiz ve etkili anahtar kelime analizi ile sizi arayan müşterilerin hemen web sitenizi bulmasını sağlıyoruz. Böylece size ulaşmak isteyen kullanıcılar ilgili kelimeleri arama alanına yazdığında en üst sırada sizleri buluyorlar. Markanıza değer katmak ve arama motorlarında üst sıralara çıkmak için profesyonel Adwords hizmetimizden yararlanın.