E Ticaret Paketleri
Ostim Web Tasarım

E ticaret günümüzde en çok para kazandıran yöntemlerden biri haline gelmiştir. Sizler de bir internet sitesi kurarak birçok ürünü internet üzerinden tüm dünyaya pazarlayabilirsiniz. Ancak bu hizmeti verirken kaliteli olmanız gerekir. Siz ürünlerinizin kalitesinden eminseniz Ostim Web Tasarım da web sitenizin kalitesinden emindir. E ticaret paketleri kapsamında alacağınız hizmetler;

  • Destek: Ostim Web Tasarım sadece kurulum aşamasında değil, e ticaret süreçlerinin tamamında sizlere destek olmaktadır. Sizler de bu konuda vereceğimiz hizmet içi eğitimlerle bir e ticaret sitesini nasıl yöneteceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Paket Yükseltme: Firmamızın size sunduğu e ticaret paketleri arasında daha sonra geçiş yapmanız mümkündür. Hazır paketler arasında yükseltmeyi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında veri kaybı yaşamadan yeni paketinizin tüm özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hizmet Detayı: E ticaret hizmeti alırken ödediğiniz fiyata alan adınız, hosting, SSL sertifikası gibi hizmetler de dahildir. Yani bu hizmetler için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ostim Web Tasarım en kaliteli e ticaret hizmeti ile gelirlerinizi kısa süre içinde arttırmanızı sağlamaktadır.
E ticaret alanında faaliyet gösteren bir site oluşturmak istiyorsanız kullanıcıların ilgisini çekecek bir tasarım oluşturulması gerekir. Ostim Web Tasarım e ticaret siteniz için en kaliteli tasarımı oluşturacaktır. Sizler için istediğiniz alt yapıya sahip olan bir e ticaret sitesi kurarak ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanızı sağlıyoruz.

E Ticaret Paketleri

11 (Demo)
Herman Ledford
Senior Sales Manager
10 (Demo)
Ava Robinson
Senior Sales Manager
9 (Demo)
Jackie Jackson
Senior Sales Manager