Ostim Web Tasarım
Ostim Web Tasarım
Grafik Tasarım

Bir markanın kendini tanıtmasında en önemli süreçlerin başında grafik tasarım gelir. Çünkü hem internet dünyasında hem de bulunduğunuz çevrede hedef kitleniz tarafından fark edilebilmek için belli bir karaktere sahip olmalısınız. Bu karakteri de ortaya çıkartacak olan tasarım işlemleridir. Ostim Web Tasarım olarak;

Bilbord Tasarımı:
..Lorem ipsum dolor sit amet sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ollicitudin, lorem quis bibendum auctor!

Reklam panolarında en güçlü mesajı vermeniz ve alıcıları harekete geçirmeniz için renkleriniz ve  görsellerle tamamlanmalıdır. Tüm bilboard reklamlarınızın tasarımını profesyonel olarak yerine getiriyoruz.

Katolog ve Broşür Tasarımı

Kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz yer broşür ve kataloglardır. Buralarda kullanacağınız görsellerden yer vereceğiniz çalışmaların tamamına kadar katalog ve broşürlerinizi tüm kurallara uygun ve reklam yaklaşımlarını barındıracak şekilde oşuturuyoruz.

Logo Hazırlama
L

Logonuz sizin dünyaya açılan kapınızdır. Yani logoyu gören kişiler o markanın siz olduğunu anlamalı ve logonuz kurumsal ve güçlü bir yapıda olduğunuzu göstermelidir. Logolarınızı Ostim Web Tasarım farkıyla oluşturun.

Dergi Tasarımı
L

Dergi çıkarma projelerinizde tüm sayfaların tasarımı, editörlük hizmetleri ve içeriklerin yerleştirilmesi gibi tüm süreçlerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde sizlere destek oluyoruz.

Basın Reklam Çalışmaları
L

Basın reklamı çalışmalarınızda sizlere geçmişten aldığımız tecrübe ve kreatif ekibimizle etkili yaklaşımları getiriyoruz.

Ostim Web Tasarım desteğiyle iletmek istediğiniz mesajı en etkili şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. İster basılı isterseniz de internet ortamında tüm müşterilerinize güçlü şekilde  ulaşmak ve kurumsallaşma sürecinizi tamamlamak için Ostim Web Tasarım desteği alabilirsiniz.