Domain ve Hosting Hizmeti
Ostim Web Tasarım
Domain ve Hosting Hizmeti

Günümüzde internet ortamında varlık gösteremeyen firmalar yok olup gitmektedir. Bunun önemini kavrayan yapılar kendini geliştirmektedir. Artık kurumsal bir yapıda olduğunu göstermenin en önemli aşaması web dünyasında yer almak olmuştur. Bunun için de bir web sitesine sahip olmalısınız. Web sitesi alma ve yönetme işlemi profesyonel bir destek gerektirmektedir.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit
  • Sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua
  • Ut enim ad minim veniam, quis exercitation ullamco laboris nisiut aliquip
  • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu
Domain ve Hosting Hizmeti
..Lorem ipsum dolor sit amet sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ollicitudin, lorem quis bibendum auctor!

Domain, web sitenizin internetteki adıdır. Yani sizler web sitesi açarken belirlediğiniz ismi önce sorgularsınız. Farklı uzantılarda ortaya çıkan isimler arama motorlarına yazıldığında hedef kitleniz doğrudan size ulaşır. Ostim Web Tasarım hayal ettiğiniz web sitesine ulaşmanız için domain sağlama konusunda sizlere destek oluyor. İlgi çekici, ziyaretçi tarafından akılda kalıcı ve benimsenici bir uzantı alarak şirketinizin kurumsal yapısını tamamlayabilirsiniz.

Domain ve Hosting Hizmeti

Aldığınız internet sitesine sağladığınız verilere arama motorlarından ya da tarayıcılardan ziyaretçilerin ulaşabilmesi için 7 gün 24 saat bilgisayarınız açık olmalıdır. Ancak bu imkansız bir durumdur. İşte burada hosting devreye girer.

Hosting, internet alemindeki verileri saklayan ve sürekli olarak çalışan büyük çaplı bilgisayarlardır. Veri depolama ağı geniş olan bu bilgisayarlar yıllarca hiç durmadan çalışabilecek güce sahiptir. Domain aldıktan sonra Ostim Web Tasarım tarafından size sunulacak olan güçlü hosting hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Domain ve Hosting Hizmeti
L

Domain ve Hosting hizmetleri yıllık paketler halinde sunulmaktadır. Paketlerin yıllık fiyatlarını ve kullanım haklarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece kurumsal yapınızı tamamlayabilirsiniz.